Vážení návštěvníci webu Comparato,

děkujeme Vám za přízeň v tomto i minulém roce. Vzhledem ke změně ekonomických podmínek poskytovatelů operativního leasingu nyní nezprostředkováváme žádné nabídky od našich partnerů. Cenové nabídky uvedené na našem webu jsou neaktuální.

Usilovně však pracujeme na změně a v nejbližších měsících bude nabídka na našem webu aktuální. Pokud o nových nabídkách chcete slyšet jako první, přihlašte k odběru e-mailových novinek.

 

Tým Comparato

Zavolejte, napište.
Rádi vám poradíme

Dárky k pronájmu

Pořízení Vašeho nového vozidla Vám chceme maximálně zpříjemnit, ke každému objednanému vozidlu si tak můžete vybrat zdarma drobný dárek podle vlastního uvážení. Aktuálně pro Vás máme připravené:

Roční cestovní pojištění od Uniqa pojišťovny 

Vybrali jste si u nás nový vůz? Tak to je načase ho někde provětrat. Jako dárek k Vaší rezervaci/nákupu/objednávce jsme pro Vás připravili roční cestovní pojištění od Uniqa pojišťovny. S opakovanými výjezdy až na 45 dní můžete vyrazit na lyže i k moři kamkoli v Evropě.

CCS Tankovací karty v hodnotě 500 Kč 

U nás vždy bez starostí a první kilometry teď rovnou zdarma. Vyberte si jako benefit CCS kartu a využijte ji na nákup paliva, nebo i jiného sortimentu na téměř jakékoli čerpací stanici po České a Slovenské republice.

GALARD – Gentleman’s tailoring - 10% sleva na sortiment pánského krejčovství

Váš  nový vůz si zaslouží, abyste do něj nastupovali i stylově oblečeni - aneb od Comparata získáte k nákupu vozidla na oprativní leasing slevu 10% na obleky a košile na míru, ručně šité anglické boty Barker a ostatní doplňky pro pravé gentlemany.