Vážení návštěvníci webu Comparato,

děkujeme Vám za přízeň v tomto i minulém roce. Vzhledem ke změně ekonomických podmínek poskytovatelů operativního leasingu nyní nezprostředkováváme žádné nabídky od našich partnerů. Cenové nabídky uvedené na našem webu jsou neaktuální.

Usilovně však pracujeme na změně a v nejbližších měsících bude nabídka na našem webu aktuální. Pokud o nových nabídkách chcete slyšet jako první, přihlašte k odběru e-mailových novinek.

 

Tým Comparato

Zavolejte, napište.
Rádi vám poradíme

Hyundai i30 v novém kabátu

Hyundai i30 v novém kabátu!

Počet nových registrovaných vozidel v ČR podle statistik SDA stále stoupá. Mezi nejprodávanější značky za rok 2017 patří Škoda, Hyundai a Volkswagen. České domácnosti volily právě vozy od domácí Škodovky a korejského Hyundaie, jak zmiňuje Médea Research, kde se uvádí reálný prodej na českém trhu očištěný od zmanipulovaných prodejů.

Svaz dovozců automobilů přiřadil pátou příčku v žebříčku nejprodávanějších aut za rok 2017 modelu Hyundai i30, který byl nejpoptávanějším vozem i v rámci operativních leasingů přes Comparato. Tento rodinný vůz se těšil oblibě hlavně díky prostornému zavazadelníku s objemem 528 litrů ve verzi kombi a příznivé ceně. Tato cena taktéž generovala měsíční splátky operativního leasingu na nejnižší možné úrovni (5 591 Kč vč. DPH) a model i30 kombi se tak stal bezkonkurenčně naším bestsellerem.

 S novým rokem obvykle nastává spousta změn, jimž se nevyhnula ani nabídka vozů na operativní leasing. U většiny prodejců tak došlo k přepočtu cen a sazebníků, bohužel pro zákazníka směrem nahoru. Zvýšení cen se nevyhnul ani oblíbený model Hyundai i30 na operativní leasing, který již nebude k dispozici za tak výhodnou měsíční splátku jako dříve. Na druhou stranu všechny i-třicítky dostaly do vínku bohaté příslušenství (rezervu, koberečky, povinnou výbavu), které dosud v základu neměly. Změna se dotkla i modelů i10 a i20, které se formou operativního leasingu nabízet nebudou už vůbec.

     

Nicméně, máme pro vás i pozitivní novinku. Tou je vůbec první pětidveřové kupé v segmentu kompaktních vozů, které rozšířilo modelovou řadu Hyundai i30 o ikonický design - Fastback (sedan s výklopným zadním sklem).Tenhle na pohled velice atraktivní vůz je charakteristický kaskádovitou mřížkou masky chladiče, linie střechy plynule přechází do sportovního spoileru a světlá výška se snížila o půl centimetru. Nabízí také o 15 % tužší odpružení pro sportovnější jízdní vlastnosti a úprava zavěšení kol vede ke zlepšení ovladatelnosti řízení. Výrazné detaily v podobě jedinečných koncových světel a nárazníku vytvářejí elegantní a uhlazený vzhled, který stačí k tomu, aby se verze Fastback stala designovou klasikou. Co se týče motorizace, k dispozici je přeplňovaný čtyřválec 1.4 nebo litrový tříválec 1.0 T-GDI ve výkonovém rozmezí 140 nebo 120 koní. 

 

Nyní je Hyundai i30 Fastback k dostání od 6 703 Kč měsíčně včetně DPH, všech servisních služeb a pneuservisu.

 

 

Proměňte i vy vaši vizi o nudném rodinném autu v žihadlo, s kterým i cesta za babičkou nebo do práce bude sportovním zážitkem!