Vážení návštěvníci webu Comparato,

děkujeme Vám za přízeň v tomto i minulém roce. Vzhledem ke změně ekonomických podmínek poskytovatelů operativního leasingu nyní nezprostředkováváme žádné nabídky od našich partnerů. Cenové nabídky uvedené na našem webu jsou neaktuální.

Usilovně však pracujeme na změně a v nejbližších měsících bude nabídka na našem webu aktuální. Pokud o nových nabídkách chcete slyšet jako první, přihlašte k odběru e-mailových novinek.

 

Tým Comparato

Zavolejte, napište.
Rádi vám poradíme

Trend operativního leasingu

Operativní leasing je jednoduchý způsob, jak si opetřit auto víceméně bez starostí. Od roku 2014 nabírá na své popularitě nejen u podnikatelů, ale zejména u fyzických osob.

Je statisticky dokázáno

Česká leasingová a finanční asociace uvádí statisku, dle níž si v roce 2014 pořídilo auto k pronájmu pomocí operativního leasingu 7020 zákazníků, v roce 2015 se pak jednalo o 9049 klientů. Nebylo by tedy překvapením, že i v roce 2016 počet zákazníků stále rostl. Nečekaný ovšem byl markantní nárůst aut k pronájmu hned v prvním čtvrtletí, a to o 221 % vzhledem k předchozímu roku. Jednalo se především o nárůst poptávky u nepodnikatelských subjektů. Nepodnikatelé tvořili 60 % poptávek nových automobilů k pronájmu.  

Proč je operativní leasing tolik oblíbený? 

Získání operativního leasingu je snadnější než kdykoliv předtím. Na našich webových stránkách lze jednoduše vyfiltrovat modely napříč značkami dle ceny, výkonu nebo technických parametrů a auto si jednoduše zarezervovat pomocí formuláře. Zajímají vás veškeré výhody tohoto leasingu? 

Nevíte si rady? Můžete se na nás kdykoliv obrátit na telefonním čísle 778 719 885, jsme pro  vás k dispozici celý pracovní týden.

Máme pro Vás připravené ty nejlepší cenové nabídky. Neváhejte se na nás obrátit.