Vážení návštěvníci webu Comparato,

děkujeme Vám za přízeň v tomto i minulém roce. Vzhledem ke změně ekonomických podmínek poskytovatelů operativního leasingu nyní nezprostředkováváme žádné nabídky od našich partnerů. Cenové nabídky uvedené na našem webu jsou neaktuální.

Usilovně však pracujeme na změně a v nejbližších měsících bude nabídka na našem webu aktuální. Pokud o nových nabídkách chcete slyšet jako první, přihlašte k odběru e-mailových novinek.

 

Tým Comparato

Zavolejte, napište.
Rádi vám poradíme

Výhody operativního leasingu

Stále nové auto, přijatelná cena a minimum starostí. I takto se dá ve zkratce shrnout krédo operativního leasingu.

Co patří mezi hlavní výhody operativního leasingu?

Operativní leasing představuje zajímavou možnost hlavně pro podnikatele, kterým se nevyplatí investovat statisíce do nových vozidel pro svoji firmu. Pro soukromé osoby, které nechtějí řešit starosti spojené s jeho provozem je to však také velmi příjemná cesta, jak si opatřit nový vůz.

Jeho nespornou výhodou je fakt, že do měsíčních splátek je zahrnuto povinné ručení a havarijní pojištění. Případně to bývají i servisní prohlídky, pojištění skel, dálniční známka, pneuservis a další. Nemusíte tak řešit, kolik vás bude stát servis, kde koupit a kolik stojí nové pneumatiky nebo u které pojišťovny zřídit havarijní pojištění apod.

A co splátky?

Měsíčně platíte částku, která se po celou dobu pronájmu nemění. Nemusíte tak mít strach z nečekaných výdajů. Akontace navíc ve většině případů není součástí splátek.

 

Další velké plus

Jezdíte stále v novém voze, který po ukončení pronájmu odevzdáte zpět leasingové společnosti. Neřešíte tak prodej ojetého vozidla. Kdyby se vám však auto zalíbilo a chtěli jste si ho nechat, je tu navíc možnost odkoupení.

Pro podnikatele má operativní leasing výhodu, že měsíční splátka je daňově uznatelným nákladem a DPH je 100% odečitatelné. 

 

Teď už zbývá pouze vybrat auto. A s tím Vám rádi pomůžeme.