Vážení návštěvníci webu Comparato,

děkujeme Vám za přízeň v tomto i minulém roce. Vzhledem ke změně ekonomických podmínek poskytovatelů operativního leasingu nyní nezprostředkováváme žádné nabídky od našich partnerů. Cenové nabídky uvedené na našem webu jsou neaktuální.

Usilovně však pracujeme na změně a v nejbližších měsících bude nabídka na našem webu aktuální. Pokud o nových nabídkách chcete slyšet jako první, přihlašte k odběru e-mailových novinek.

 

Tým Comparato

Zavolejte, napište.
Rádi vám poradíme

Vše o operativním leasingu

Hyundai i30 v novém kabátu

Svaz dovozců automobilů přiřadil pátou příčku v žebříčku nejprodávanějších aut za rok 2017 modelu Hyundai i30, který byl nejpoptávanějším vozem i v rámci operativních leasingů přes Comparato.

Přečíst článek

Jak vybrat to správné auto

V dnešní době je opravdu náročné zorientovat se na trhu automobilů. Při takovém množství značek, modelů a typů vozidel by se z toho jeden zbláznil! Jak si tedy vybrat to správné auto, které vám bude…

Přečíst článek

Je výhodnější operativní leasing nebo úvěr?

Srovnání výhodnosti operativního leasingu a úvěru při pořízení nového vozu. Co je výhodnější? Úvěr nebo operák? Odpověď na tuto otázku najdete v článku.

Přečíst článek

Comparato na Crash Day 2017

Tým Comparata myslí při sestavovaní nabídky vozidel také na vaši bezpečnost. Účastnil se proto nárazových zkoušek vozidel značky Škoda ve Starém Městě u Uherského Hradiště pořádaných Ústavem soudního…

Přečíst článek
  • Zpět
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Další